عمده فروشی ابزار آلات با قیمت همکاری

آرین صنعت با دارا بودن سابقه چندین ساله در فروش ابزار الات بصورت سنتی اقدام به فروش آنلاین کرده است. حال با دارا بودن برند اختصاصی اسکای بیت و نمایندگی رسمی فروش چندین برند معتبر، از جمله موتا و کرافت و … در ابزار ایران باعث شده، تا علاوه بر خرده فروشی آنلاین ابزار آلات، پتانسیل فوق العاده ایی برای عمده فروشی ابزار آلات با قیمت مستقیم و بدون واسطه به همکاران و ابزار فروش های سراسر کشور داشته باشد.
اکنون این مجموعه به همکاران سراسر کشور خدمات فروش همکاری و عمده فروشی ابزار آلات بصورت آنلاین را ارائه میدهد.
تا حد امکان تلاش کرده ایم، شرایط مناسب و ویژه ایی برای خرید عمده ابزار آلات برای همکاران ابزار فروش در سراسر کشور محیا کنیم. تا همواره ارتباط مستقیم ما با دیگر همکاران حفظ شود. آرین صنعت فاصله بین پایتخت با دیگر شهرها را نزدیک کرده است. هم اکنون ابزار فروشی های تمام شهرهای ایران میتوانند به ابزار الات مورد نیاز خود با قیمت نمایندگی و بدون واسطه دسترسی داشته باشند، و با قیمت مستقیم و برخورداری از تخفیف ویژه کلیه محصولات فروشگاه خود را تهیه کنند.

علاو بر این تمام مشتریان آرین صنعت می‌توانند قبل از خرید، پیش فاکتور سفارش خود را دریافت کنند. این امر برای مشتریان سازمانی اهمیت بالایی دارد.

برای اطلاع از قیمت های فروش همکاری و دریافت شرایط خرید عمده ابزار آلات با کارشناسان فروش آرین صنعت تماس بگیرید. و با بهترین قیمت و شرایط فروش مستقیم، ابزار آلات فروشگاه خود را تهیه نمایید.

 

شماره تماس برای فروش همکاری: 02166342061

تماس از طریق واتساپ: 09356575825