مزایای خرید از آرین صنعت

تامین ابزار و تجهیزات شرکت ها و کارخانجات

آرین صنعت در ابتدای ورود به بازار ابزار با خرده و عمده فروشی ابزار برای تامین ابزار دستگاه ها، فروشگاهها کار خود را آغاز نمود.
اکنون با گذشت بیش از یک دهه از شروع به کار آرین صنعت امروزه شرکت ها و فروشگاههای زیادی در حال همکاری با این مجموعه هستند. این فروشگاهها با بهترین قیمت و شرایط ویژه، ابزار و تجهیزات مورد نیاز خود را تامین می کنند.

مشاوره فنی

یکی از مشکلات شرکت ها در خرید و تامین ابزار، اطلاع از انواع ابزارهای موجود در بازاراست. پیدا کردن ابزار مناسب برای انجام کاری خاص و یا انتخاب بهترین گزینه از میان چندین برند و مدل مختلف ابزار برای شرکتها مشکل است. آرین صنعت سعی در حل این مشکل نموده تا کلیه شرکت ها و کارخانجات تولیدی بتوانند برای خرید انواع ابزار آلات و تجهیزات مورد نیاز خود مشاوره فنی رایگان دریافت نمایند. اکنون با خدمات جدید میتوانند بهترین ابزار و تجهیزات را به صورت ابزار عمده با توجه به نیاز و نوع کار خود انتخاب و خریداری نمایند.

قیمت

قیمت نیز از شرایط مهم شرکت ها در انتخاب یک فروشگاه به عنوان تامین کننده است. آرین صنعت با توجه به اینکه نماینده رسمی چندین برند معتبر بازار است و سال ها تجربه حضور در بازار سنتی را دارد، توان بالایی در ارائه بهترین قیمت برای شرکتها را دارد. بنابراین شرکتها می توانند با بهترین قیمت ابزار های مورد نیاز خود را از ما خریداری نمایند.

تخفیف در خرید تعداد بالا

از دیگر خدمات و شرایط ویژه فروش، که آرین صنعت برای مشتریان خود در نظر گرفته، این است شما می‌توانید برای تعداد بالای خرید از یک کالا تخفیف بیشتر دریافت کنید.

ارسال به سراسر کشور

ارسال به تمام نقاط کشور یکی دیگر از خدمات این مجموعه به مشتریان خود می باشد. تا از هزینه های رفت و آمد و اتلاف وقت مشتریان جلوگیری نماید. در نتیجه تمام سفارشات، توسط باربری در سریع ترین زمان و با بسته بندی های مقاوم و مستحکم تحویل شما داده خواهد شد.

 

برای اطلاع از شرایط ویژه خرید و تامین ابزارهای مورد نیاز خود میتوانید از طریق یکی از راه های ارتباطی آرین صنعت از طریق شماره تماس و واتساپ با ما در ارتباط باشید.

شماره تماس برای فروش: 02166342061

تماس از طریق واتساپ: 09356575825